Walka z Cellulitem i porady CV

Wpis

sobota, 19 stycznia 2013

7 domowych sposobów na cellulit!

Cellulit jest trudnym przeciwnikiem większości współczesnych kobiet. Pojawia się w wielu miejscach na naszym ciele jednakże najczęściej mamy z nim do czynienia z nim na udach, piersiach oraz pośladkach. Istnieje wiele sposobów, za pomocą, których można walczyć z cellulitem, lecz istnieje siedem, które to są najbardziej godne polecenia.

Zacznij w domowym zaciszu

Przede wszystkim domowe sposoby na cellulit to odpowiednia dieta, oraz masaże. Przede wszystkim uważa się, że bardzo skuteczna jest tutaj kawa, ponieważ zawarta w niej kofeina ma zdolność rozszerzania naczyń krwionośnych. Co więcej, ma właściwości ujędrniające a tym samym może brać udział w rozkładzie zbędnych komórek tłuszczowych. Jeżeli wykonujemy zabiegi z udziałem zmielonej kawy, wówczas w krótkim czasie na pewno zauważymy nader pozytywne efekty. Taki kawowy peeling jest to jeden z najprostszych kosmetyków, który można wykonać we własnym mieszkaniu. Doskonałym domowym sposobem na cellulit jest także guarana, za jej pomocą równie skutecznie możemy walczyć z pomarańczową skórką. Wystarczy, bowiem podgrzane ziarenka owocu włożyć do woreczka i masować ciało. Wielka ilość kobiet uważa, że w walce z cellulitem równie skuteczny jest zimny prysznic. Najbardziej skuteczne są te naprzemienne, czyli polewanie ciała zimną i ciepłą wodą. Taki zabieg musi być powtarzany po każdej kąpieli około sześciu razy.

Połącz przyjemne z pożytecznym

Także masaże uchodzą w środowisku kosmetycznym za doskonałą metodę w ramach, której usunąć możemy pomarańczową skórkę. Masaż wykonywany jest za pomocą szorstkiej rękawicy i przeprowadzany kolistymi ruchami, przez co poprawia się ukrwienie skóry oraz oczyszczenie tkanek z toksyn. Jeśli regularnie wykonujemy ten masaż nasza skóra staje się jędrna oraz sprężysta. Oczywiście podstawą jest ruch. Musimy wiedzieć, że bieganie, jazda na rowerze, czy też na rolkach znacznie ujędrniają ciało. Wystarczy nawet niewielki wysiłek, który sprawi, że efekty będą naprawdę doskonałe. Jeśli chcemy, więc pozbyć się skórki pomarańczowej warto ćwiczyć regularnie, kilka razy w tygodniu. Ostatnim domowym sposobem na cellulit jest woda mineralna. Wypłukuje ona z organizmu toksyny, co sprawia, że nasza skóra staje się bardzo gładka i wyjątkowo piękna. 

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
zwalczcellulit
Czas publikacji:
sobota, 19 stycznia 2013 14:46

Polecane wpisy

Kategorie

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa